O nas


McHair Fast Styling to dynamicznie rozwijająca się sieć salonów fryzjerskich, której dewizą jest: szybko, tanio i efektownie.
Oferta marki jest doskonałą alternatywą dla tych, którzy prowadzą intensywny tryb życia i oczekują dobrej jakości usług w krótkim czasie.
To idealna opcja dla tych, którzy zawsze chcą dobrze wyglądać i nie poświęcać temu zbyt wiele czasu oraz dla tych, którym wypadły nieprzewidziane okoliczności.Usługi McHair Fast Styling to także pomysł na szybką metamorfozę i poprawę samopoczucia – bez zwlekania i odkładania na później!


Fast styling – czyli wizyta u fryzjera bez wcześniejszego umawiania, a pobyt w salonie skrócony do minimum.
Jakość gwarantowana dzięki doskonale wyszkolonym stylistom pracującym przy użyciu profesjonalnych kosmetyków i w oparciu o najnowsze trendy w modzie.  

Sieć McHair Fast Styling gwarantuje precyzyjne strzyżenia, doskonałą koloryzację, nowoczesne fryzury i naturalny look - wedle oczekiwań klienta.
W salonach można skorzystać z profesjonalnych porad i konsultacji w zakresie włosów oraz ich pielęgnacji, a także zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki. McHair Fast Styling to najnowsza, dynamicznie rozwijająca się sieć fryzjerska w Grupie Trendy Hair Fashion, liczącej obecnie ponad 60 salonów.
Z takim zapleczem marka McHair może pozwolić sobie na regularne szkolenia personelu, perfekcyjne zaopatrzenie salonów,
a co za tym idzie – najwyższy standard usług i optymalną cenę. Zapraszamy!